Obuzki Wiara i Światło

Forum wspólnoty Obuzki z Krzeszowic

Ogłoszenie

Serdecznie witam na nowym forum wspólnoty Obuzki.
Zapraszam do owocnego dopisywania się.
Forum jest nowe i pewnie jeszcze wiele w nim brakuje ale mam nadzieję, że Wam się spodoba i przyda do wspólnych dyskusji ;)
Pozdrawiam
Siekiera

#1 2009-02-27 22:40:53

Siekiera

Administrator

Skąd: Gdańsk/Nielepice
Zarejestrowany: 2009-02-27
Posty: 26
Punktów :   

Co nowego?

Jak sami dobrze wiecie, z powodu podjęcia pracy musiałem się przeprowadzić i przez to nie uczęszczam już na spotkania.
Jednak jestem bardzo ciekawy jak sobie teraz radzicie, jakie macie plany i co tam w ogóle słychać na wspólnocie?
Dlatego mam prośbę, napiszcie coś a i nowe forum może ruszy z kopyta i tak jak poprzednie będzie żywe i pełne nowych wpisów;)


Siekiera

Offline

 

#2 2009-02-28 11:12:40

tramwaj16

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-28
Posty: 11
Punktów :   

Re: Co nowego?

Witaj, Marcin! Radzimy sobie jakoś, jak na nasze warunki się da. Kolejny obóz jest w fazie planów, ale już dość konkretnych. Dzieciaki jak zwykle nas kładą na łopatki każdego tygodnia. Przeprowadziliśmy prelekcje w liceum, ale zobaczymy, z jakim skutkiem ;D No ale, jest też druga strona medalu, ponieważ jesteśmy chyba w najgorszym z możliwych okresie, a mianowicie jak nie studiujemy, to mamy maturę. Nie ma nikogo wolnego. Także bywają małe komplikacje, niemniej jednak radzimy sobie, i szukamy nowych "głów" do złowienia xD. Pozdrawiam serdecznie


Bim Bim Bim...Drryn

Offline

 

#3 2009-02-28 11:59:59

gunia150

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-28
Posty: 11
Punktów :   

Re: Co nowego?

Ech, rzeczywiście teraz jest trudno, bo mało nas jest:/ Poza tym tak jak mówi Paweł, sesyjki i matury nakładają się na siebie. Ale dajemy radę;] Po feriach mają 3 nowe osoby dojć (a raczej powrócić xD) więc nie będzie źle.

Pozdrawiamy:)

Offline

 

#4 2009-04-24 12:19:58

Hannah

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-24
Posty: 38
Punktów :   

Re: Co nowego?

Matura nie długo przybędzie i odpłynie! I wszystko będzie w porządku:D Jutro jest paszczakowisko po spotkaniu! Także droga wspólnoto frekwencja będzie zadowalająca:) Czy ktoś ma zamiar się nie pojawić?


" Kochać to oddać wszystko i oddać samą siebie "

"Pan umacnia kroki człowieka i w jego drodze ma upodobanie. A choćby upadł, to nie będzie leżał, bo rękę jego Pan podtrzymuje" Ps 37,23-24

Offline

 

#5 2009-04-24 12:28:11

Niuta

Początkujący

Zarejestrowany: 2009-02-28
Posty: 6
Punktów :   

Re: Co nowego?

Masz rację jeszcze tylko tydzień do matury i będzie spoko xD Ale zobacz dopiero raz od bardzo dawna  nie byłyśmy na wpólnocie a już tyle nowości!!"Jajko"!!J ja już nie mogę sie doczekać kiedy zobacze nasze Muminki xD


Fart to inaczej pomoc Boża. Tylko optymista naprawdę zaufał Panu!

Offline

 

#6 2009-04-24 12:31:21

Hannah

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-24
Posty: 38
Punktów :   

Re: Co nowego?

Ja też:) Ale tylko jeszcze 26,5 godziny:D niecałe;)


" Kochać to oddać wszystko i oddać samą siebie "

"Pan umacnia kroki człowieka i w jego drodze ma upodobanie. A choćby upadł, to nie będzie leżał, bo rękę jego Pan podtrzymuje" Ps 37,23-24

Offline

 

#7 2009-04-24 13:24:22

Hannah

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-24
Posty: 38
Punktów :   

Re: Co nowego?

A gdzie resztę wcięło?? Czy mógłby ktoś się odezwać? Czy jest tam ktoś? Pusto:[


" Kochać to oddać wszystko i oddać samą siebie "

"Pan umacnia kroki człowieka i w jego drodze ma upodobanie. A choćby upadł, to nie będzie leżał, bo rękę jego Pan podtrzymuje" Ps 37,23-24

Offline

 

#8 2009-04-24 22:38:34

Siekiera

Administrator

Skąd: Gdańsk/Nielepice
Zarejestrowany: 2009-02-27
Posty: 26
Punktów :   

Re: Co nowego?

O widzę, że się zaczyna coś rozkręcać na naszym forum oby tak dalej.


Siekiera

Offline

 

#9 2009-04-25 10:55:31

gunia150

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-28
Posty: 11
Punktów :   

Re: Co nowego?

No paszczakowisko jest.

PODOBNO....

Offline

 

#10 2009-04-30 14:40:53

M-MK

Użytkownik

4540867
Skąd: Wola Filipowska
Zarejestrowany: 2009-03-01
Posty: 15
Punktów :   

Re: Co nowego?

HaHaHa Tak tak tak:P Paszcakowisko było ;D


"...Trzy bajki jeszcze raz,
Trzy bajki cały czas
Niech bestia śpi, gdy serce drży
W zimową noc niech nie wie nic Zły..."

Offline

 

#11 2009-05-19 12:00:10

Hannah

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-24
Posty: 38
Punktów :   

Re: Co nowego?

Moi drodzy. Dawno się nie widzieliśmy, ponieważ w ostatnią sobote nie było mnie i moich Antków i Patiszków i Beticzków na spotkaniu. Dlatego moi mili, jeśli by ktoś zechciał się zlitować to proszę mi razjaśnić pewne rzeczy, tzn. Kto w tą sobotę ma przygotować  spotkanie? czy z racji wizyty Biskupa jak tzreba przygotować spotkanie? Jak będzie wszytsko wyglądać w tą sobotę? Proszę o dokładne udzielenie odpowiedzi dziękuje i przepraszam


" Kochać to oddać wszystko i oddać samą siebie "

"Pan umacnia kroki człowieka i w jego drodze ma upodobanie. A choćby upadł, to nie będzie leżał, bo rękę jego Pan podtrzymuje" Ps 37,23-24

Offline

 

#12 2009-05-19 12:12:22

Grażyna

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-25
Posty: 17
Punktów :   

Re: Co nowego?

Ha, to skomplikowana sprawa jest
w dużym skrócie - w piątek o 19 spotykamy się w salce i będziemy robić koszulki na sobotnie spotkanie, a w sobotę o godzinie punktualnie 14:00:00 zaczynamy próbę przedstawienia. Potem koło 15 przychodzi biskup z ks. Janem i być może z ks. Proboszczem. My pokazujemy nasze przedstawienie, śpiewamy dwie piosenki, rozmawiamy z biskupem, pokazujemy mu nasz album (kto go ma, niech przyniesie! ), odpowiadamy na jego pytania i tak nam schodzi 10 - 15 minut, a potem biskup idzie do oazy. Potem sprzątamy salkę i na 16 idziemy do kościoła na Mszę, podczas której będzie też błogosławieństwo nowych lektorów, a my mamy czytać ok. 2 wezwania modlitwy wiernych.

Btw, Ks. Jan mówił, żeby przygotować dla biskupa jakiś prezent, pamiątkę od nas - ma ktoś jakiś pomysł?

Offline

 

#13 2009-05-19 20:29:30

Hannah

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-24
Posty: 38
Punktów :   

Re: Co nowego?

Dziękuje Ci kochana Hmmm... a jakie to przedstawienie będzie ? Ile będzie trwało ? czy ja muszę w nim coś robić ? Ile całe spotkanie nasze z Biskupem będzie trwało ? I czy na piątek trzeba coś przynieś ? czy mogę coś dla nas zrobić ? Ja mam tylko album, który dostałam od Was na urodzinki


" Kochać to oddać wszystko i oddać samą siebie "

"Pan umacnia kroki człowieka i w jego drodze ma upodobanie. A choćby upadł, to nie będzie leżał, bo rękę jego Pan podtrzymuje" Ps 37,23-24

Offline

 

#14 2009-05-20 18:28:30

gunia150

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-28
Posty: 11
Punktów :   

Re: Co nowego?

UWAGA UWAGA, AHOJ ŚMIERTELNICY!!!
W piątek chcę Was widzieć w salce na przygotowaniach do wizytacji biskupa!
Spotykamy się o 19.00.
Ktokolwiek posiada zdatne do uzycia farby plakatowe, niech je ze sobą przytarga:)
Zrzucamy się po 10zl bo koszulki sie same nie zasponsorują:)
Jeśli macie w domu nieuzyteczne żółte podkoszulki weźcie je w piątek.

ACHA, I PILNIE POSZUKUJEMY ZAGINIONEGO W AKCJI ALBUMU:p ktokolwiek widział, ktokolwiek WIE, niech go ze soba w piatek weZMIE!

POZDRAWIAM

Offline

 

#15 2009-05-20 21:59:54

Wiedzma Marta

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-03
Posty: 4
Punktów :   

Re: Co nowego?

Album znajduje sie na Targopwej 4/9. W gornej polce mojego segmentu ;p Przywleke go w piatek.


Wiedzmy gora  ;-]

Offline

 
"Wszyscy jesteśmy stworzeni z tego samego materiału - naszych marzeń."

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.piekelniiwsciekli.pun.pl www.forumgothic.pun.pl www.radiothunder.pun.pl www.wrt.pun.pl www.czpim.pun.pl