Obuzki Wiara i Światło

Forum wspólnoty Obuzki z Krzeszowic

Ogłoszenie

Serdecznie witam na nowym forum wspólnoty Obuzki.
Zapraszam do owocnego dopisywania się.
Forum jest nowe i pewnie jeszcze wiele w nim brakuje ale mam nadzieję, że Wam się spodoba i przyda do wspólnych dyskusji ;)
Pozdrawiam
Siekiera

#1 2009-02-27 22:52:22

Siekiera

Administrator

Skąd: Gdańsk/Nielepice
Zarejestrowany: 2009-02-27
Posty: 26
Punktów :   

Mój pierwszy obóz

Witam wszystkich 
Na moim pierwszym obozie w Zatorze było bardzo fajnie, jednak nikogo nie znałem i nie zdawałem sobie sprawy z tego czym jest wspólnota ani co mam robić i czego się chwycić żeby nie zepsuć.
Przez pierwsze dni myślałem o tym żeby się to już skończyło. Jeśli bym mógł, to pewnie zaraz pojechałbym na drugi dzień do domu ale widziałem, że ludzie mnie potrzebują i postanowiłem zostać. Później kilka lat byłem we wspólnocie i bardzo się ciesze, że dane mi było przeżyć wiele radosnych chwil. Jeśli i Wy macie podobne wspomnienia z pierwszych obozów to piszcie tu o swoich odczuciach.
Mój pierwszy raz spotkania wspólnoty to obóz ale wiem, że dużo ludzi zaczynało od sobotnich spotkań wiec o nich też piszcie 
Pozdrawiam


Siekiera

Offline

 

#2 2009-04-26 08:15:14

Grażyna

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-25
Posty: 17
Punktów :   

Re: Mój pierwszy obóz

Ostatnio opowiadałam moim dziewczynom z roku o wspólnocie i właśnie o pierwszym obozie. Opowiadałam im, jak to wygląda i co czułam, ale tego nie będę pisać tutaj, bo pewnie wszyscy mieli podobne odczucia ale opowiedziałam im też o tym obozie parę innych rzeczy

-> o tym, jak bodajże ostatniego wieczoru siedziałyśmy z Martą i z Anią w pokoju i jadłyśmy wuzetki, miałyśmy zgaszone światło, żeby Stasi nie obudzić, ja wstałam, żeby zamknąć okno i jak wracałam, to na tej wuzetce usiadłam

-> o tym, jak siedziałyśmy którejś nocy na balkonie i jakieś ręczniki i ubrania ułożyły się w kształt człowieka i się bałyśmy, że ktoś obcy tam siedzi i jak poszłam to sprawdzić, to chciałam trochę dziewczyny nastraszyć i zaczęłam te ubrania okładać szmatą i na nie krzyczeć

-> o tym, jak był wielki ślub Stasi i Grzesia

-> o tym, jak przy okazji mycia okładałyśmy siebie i wszystkich dookoła mokrymi ręcznikami

-> o wyprawie do sklepu i po drodze skakaniu po jakichś wielkich kałużach

-> wtedy też miała miejsce pierwsza z moich trzech wspólnotowych wypraw do Niedzicy

-> no i generalnie fajnie było

Offline

 

#3 2009-04-26 10:23:23

Hannah

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-24
Posty: 38
Punktów :   

Re: Mój pierwszy obóz

Hahah Ciekawie mieliście szkoda, że nie mogłam na to patrzeć W ten obóz postaram się mniej spać, a więcej  działać a nie uwarzacie, że ostatni obóz był spokojny??


" Kochać to oddać wszystko i oddać samą siebie "

"Pan umacnia kroki człowieka i w jego drodze ma upodobanie. A choćby upadł, to nie będzie leżał, bo rękę jego Pan podtrzymuje" Ps 37,23-24

Offline

 

#4 2009-04-30 08:51:47

*pati*

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-01
Posty: 21
Punktów :   

Re: Mój pierwszy obóz

Oj po co to wspominać zobaczycie jaki będzie następny obóz


"Ufność jest najprostszym i najskuteczniejszym sposobem na znalezienie największego skarbu, jakim jest miłosierna miłość Boga.
Być wierzącym to znaczy bezgranicznie ufać Bogu."

Offline

 

#5 2009-04-30 12:09:23

Niuta

Początkujący

Zarejestrowany: 2009-02-28
Posty: 6
Punktów :   

Re: Mój pierwszy obóz

Z ostatniego obozu to chyba najbardziej zapamiętałam słynne słowa Bartka: "NIe oszukałem Cię Piotrze" , Ale to już dużo do tłumaczenia by było co w tym takiego śmiesznego
P.S.Co nie Paticzaku??


Fart to inaczej pomoc Boża. Tylko optymista naprawdę zaufał Panu!

Offline

 

#6 2009-04-30 15:19:15

*pati*

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-01
Posty: 21
Punktów :   

Re: Mój pierwszy obóz

Oj tak masz rację Anuś to było świetne i trudno to wytłumaczyć. A wiesz myślałam, że mnie już nie śmieszą te słowa... a jednak się myliłam hahahahahahahahahahaha


"Ufność jest najprostszym i najskuteczniejszym sposobem na znalezienie największego skarbu, jakim jest miłosierna miłość Boga.
Być wierzącym to znaczy bezgranicznie ufać Bogu."

Offline

 

#7 2009-05-03 18:34:35

M-MK

Użytkownik

4540867
Skąd: Wola Filipowska
Zarejestrowany: 2009-03-01
Posty: 15
Punktów :   

Re: Mój pierwszy obóz

Olcza Zima..Każda zaspa była moja xD <LOL> Obozy są wspaniałym czasem kiedy tak naprawde się poznajemy Podczas pierwszego obozu byłam z siebie zadowolona i dumna,że wytrwałam.... Teraz jestem z siebie bardzo dumna ponieważ w 2008r udało i mi się zorganizować ten zaczarowany dla Nas czas Obozu:)Co dla mnie było wielkim wyzwaniem i jak w pamieci będe miała Chrzest Obozowy, moją zimowo-Olczową chrypkę i wiele wspaniale spędzonych chwil na pierwszym obozie, tak obok tego w pamięci będe zawsze trzymała wspomnienia z Obozu w Gliczarowie Górnym....

ObÓz z ObUzKaMi to jest TO


"...Trzy bajki jeszcze raz,
Trzy bajki cały czas
Niech bestia śpi, gdy serce drży
W zimową noc niech nie wie nic Zły..."

Offline

 
"Wszyscy jesteśmy stworzeni z tego samego materiału - naszych marzeń."

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.otoja.pun.pl www.isha-koppikar.pun.pl www.gdynskie-orly.pun.pl www.centrumkonoha.pun.pl www.bolecairsoft.pun.pl