Obuzki Wiara i Światło

Forum wspólnoty Obuzki z Krzeszowic

Ogłoszenie

Serdecznie witam na nowym forum wspólnoty Obuzki.
Zapraszam do owocnego dopisywania się.
Forum jest nowe i pewnie jeszcze wiele w nim brakuje ale mam nadzieję, że Wam się spodoba i przyda do wspólnych dyskusji ;)
Pozdrawiam
Siekiera

#1 2009-05-08 17:15:11

Grażyna

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-25
Posty: 17
Punktów :   

zdjęcia!

Ok, to ja mam kolejne ogłoszenie w związku z tym, że szykuję gazetkę na pojutrzejszą kwestę (i nie tylko ), mam ogromną prośbę do kilku osób, które zaraz wymienię o przesłanie mi do dziś wieczorem na maila (slawinska.g@gmail.com) jakiegoś swojego zdjęcia twarzy - w miarę dużego i wyraźnego. Bo ja takowych nie mam, a w galerii na stronce nie znalazłam takich fajnych...

A więc o poczucie się do zrealizowania tego co powyżej proszę:
-> Anię T.
-> Anię K.
-> Patrycję
-> Angelikę
-> Klaudię
-> Beatę
-> Marcina

W sumie to jakby ktoś chciał to może kogoś z powyższych wyręczyć i mi czyjeś zdjęcie przesłać.
Proszę, potraktujcie to poważnie, bo to naprawdę ważne
Pozdrawiam

Offline

 

#2 2009-05-09 20:41:21

Hannah

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-24
Posty: 38
Punktów :   

Re: zdjęcia!

Chciałam powiadomić, że Anna Kuć, Beatka Chmiel i ja będziemy jutro na kweście po Mszy św. o godzinie 8.00, 9.00, 10.00 i 11.00 Z tym, że będziemy tak przed 9.00,ale Gunia mówiła, że się wyrobimy na końcówkę Mszy no więc to tak jakbyśmy były też na tej Mszy Ale to napisałam pokrętnie


" Kochać to oddać wszystko i oddać samą siebie "

"Pan umacnia kroki człowieka i w jego drodze ma upodobanie. A choćby upadł, to nie będzie leżał, bo rękę jego Pan podtrzymuje" Ps 37,23-24

Offline

 

#3 2009-05-09 21:25:25

*pati*

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-01
Posty: 21
Punktów :   

Re: zdjęcia!

łojojoj


"Ufność jest najprostszym i najskuteczniejszym sposobem na znalezienie największego skarbu, jakim jest miłosierna miłość Boga.
Być wierzącym to znaczy bezgranicznie ufać Bogu."

Offline

 
"Wszyscy jesteśmy stworzeni z tego samego materiału - naszych marzeń."

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.clan-pgs.pun.pl www.nokia5300.pun.pl www.legendarnishinobi.pun.pl www.jackson.pun.pl www.zwiadowcy-game.pun.pl