Obuzki Wiara i Światło

Forum wspólnoty Obuzki z Krzeszowic

Ogłoszenie

Serdecznie witam na nowym forum wspólnoty Obuzki.
Zapraszam do owocnego dopisywania się.
Forum jest nowe i pewnie jeszcze wiele w nim brakuje ale mam nadzieję, że Wam się spodoba i przyda do wspólnych dyskusji ;)
Pozdrawiam
Siekiera

#16 2009-05-21 16:56:52

gunia150

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-28
Posty: 11
Punktów :   

Re: Co nowego?

no! wiedziałam ze to robota jakiejs wiedźmy:P

Offline

 

#17 2009-05-21 20:55:46

Wiedzma Marta

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-03
Posty: 4
Punktów :   

Re: Co nowego?

:DSesese łp


Wiedzmy gora  ;-]

Offline

 

#18 2009-05-22 11:59:50

M-MK

Użytkownik

4540867
Skąd: Wola Filipowska
Zarejestrowany: 2009-03-01
Posty: 15
Punktów :   

Re: Co nowego?

Tak Album i Marty... Dzis do odkurzyłyśmy i jest ok:) Niesety nie ma nic aktualnego:( Przyznaje moja wina bo obiecałam i dupka... Ale nadrobie to tylko,ze nie na Soboe... Wybaczycie??

POWODZENIA JUTRO I TRZYMAM ZA WAS WSZYSTKICH KCIUKI:*


"...Trzy bajki jeszcze raz,
Trzy bajki cały czas
Niech bestia śpi, gdy serce drży
W zimową noc niech nie wie nic Zły..."

Offline

 

#19 2009-05-22 21:14:56

Hannah

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-24
Posty: 38
Punktów :   

Re: Co nowego?

Ludki... czy możecie napisać co dziś robiliście? I czy jest coś co powinniśmy wiedzieć na jutro??


" Kochać to oddać wszystko i oddać samą siebie "

"Pan umacnia kroki człowieka i w jego drodze ma upodobanie. A choćby upadł, to nie będzie leżał, bo rękę jego Pan podtrzymuje" Ps 37,23-24

Offline

 

#20 2009-05-22 21:39:02

Grażyna

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-25
Posty: 17
Punktów :   

Re: Co nowego?

Malowaliśmy literki na koszulkach i w sumie chyba tyle

Offline

 

#21 2009-05-23 22:13:15

M-MK

Użytkownik

4540867
Skąd: Wola Filipowska
Zarejestrowany: 2009-03-01
Posty: 15
Punktów :   

Re: Co nowego?

i jak?? IA jak??  i jak było?? Czekam na streszczenie xD


"...Trzy bajki jeszcze raz,
Trzy bajki cały czas
Niech bestia śpi, gdy serce drży
W zimową noc niech nie wie nic Zły..."

Offline

 

#22 2009-05-24 15:20:21

Hannah

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-24
Posty: 38
Punktów :   

Re: Co nowego?

Było bardzo miło, fajnie, ciekawie nie mogę znaleźć odpowiednich słow żeby wyrazić jak było Biskup jest kochany i to już samo za siebie mówi Przelał nam trochę swojej miłości, radości i mądrości Muminki byli genialni! Cudownie przedstawiali A nie mówi już jak ładni czytali modlitwe wiernych Mi się bardzo podobało. Żałuj, że Cię nie było


" Kochać to oddać wszystko i oddać samą siebie "

"Pan umacnia kroki człowieka i w jego drodze ma upodobanie. A choćby upadł, to nie będzie leżał, bo rękę jego Pan podtrzymuje" Ps 37,23-24

Offline

 

#23 2009-05-25 06:44:08

Grażyna

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-25
Posty: 17
Punktów :   

Re: Co nowego?

Ha, a najważniejsze jest to, że biskupowi też się podobało
Podobno na bierzmowaniu potem mówił, że nas podziwia ;p (ale to Pati z Angelą mogą potwierdzić ja tylko tak słyszałam ze źródeł trzecich )

Offline

 

#24 2009-05-26 09:31:04

Hannah

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-24
Posty: 38
Punktów :   

Re: Co nowego?

Tak Grażynka ma rację Mi Patrycja potwierdziła Ciekawe kiedy będzie następne spotkanie z Biskupem... A mam taką prośbę... Czy osoby, które robiły zdjęcia w sobotę mogłyby jakoś je udostępnić? Bo w sumie ja robiłam zdjęcia, ale prawie wszystkie wyszły zamazane


" Kochać to oddać wszystko i oddać samą siebie "

"Pan umacnia kroki człowieka i w jego drodze ma upodobanie. A choćby upadł, to nie będzie leżał, bo rękę jego Pan podtrzymuje" Ps 37,23-24

Offline

 

#25 2009-08-06 18:39:17

Hannah

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-24
Posty: 38
Punktów :   

Re: Co nowego?

Drodzy młodzi przyjaciele! Jak Wam lecą wakacje? Jak bawiliście się na imprezach? Juz niedługo zobaczymy się na obozie i kiedy dowiemy się potrzebnych informacjach odnośnie obozu? Mam nadzieje, że jak najszybciej. Wpadłam na taki pomysł... bo nasza stronka wspólnotowa (internetowa) już od ponad roku "zamarła pustką", więc kto jest odpoiwedzialny za uzupełnianie stronki? Widzę, że chyba nikt za to się nie weźmię, a ja bym bardzo chętnie uzupełniła nowości wspólnotowe:) Nie wiem czy potrafie to zrobić, ale w końcu mogę się nauczyć:) a chęci i czasu mi nie brakuje. Więc jak coś to dajcie znać czy mogłabym to uzupełnić.... Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź!


" Kochać to oddać wszystko i oddać samą siebie "

"Pan umacnia kroki człowieka i w jego drodze ma upodobanie. A choćby upadł, to nie będzie leżał, bo rękę jego Pan podtrzymuje" Ps 37,23-24

Offline

 

#26 2009-08-07 16:40:32

tramwaj16

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-28
Posty: 11
Punktów :   

Re: Co nowego?

UWAGA! Zbliża się termin obozu. Wobec czego każdy z Was niech przejmie na swoje barki poinformowanie rodziców swojego podopiecznego o tym, że będzie się nim zajmował. Nie zapomnijcie także przypomnieć rodzicom o wszystkim, co dzieciaki mieć muszą. Ponadto informuję, że jedziemy 17 sierpnia, a więc w poniedziałek, zbiórkę przewiduję na około godzinę 9. W tej kwestii puszczę jeszcze łańcuszek, w zależności od tego, na którą podstawimy autobus. Decyzja co do powrotu nie jest jeszcze podjęta, ale do końca przyszłego tygodnia będzie wiadomo, czy wracamy 26 sierpnia wieczorem czy 27 sierpnia w ciągu dnia. Zmian w grafiku opieki nie przewidziałem. Jeżeli pojawiły się jakieś zmiany, zainteresowane osoby zostały poinformowane. W razie pytań proszę pisać albo tutaj, albo w jakikolwiek sposób dobijać się do mnie na telefony lub gg. Nastawiajcie rodziców raczej na składkę w wysokości 200zł, a siebie nastawcie na zrzutkę w kwocie 50zł. Będzie to taka rezerwa ostateczna, a zbiorę ją na obozie dopiero. Pozdrawiam wszystkich serdecznie, zapraszam do kontaktu ze mną :-)


Bim Bim Bim...Drryn

Offline

 

#27 2009-08-07 19:20:43

Hannah

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-24
Posty: 38
Punktów :   

Re: Co nowego?

Ale przecież nikt nie podawał rozpisu kto się kim opiekuje? Dlatego proszę Cię Paweł napisz to na forum:) I kto z kim będzie w pokoju również.


" Kochać to oddać wszystko i oddać samą siebie "

"Pan umacnia kroki człowieka i w jego drodze ma upodobanie. A choćby upadł, to nie będzie leżał, bo rękę jego Pan podtrzymuje" Ps 37,23-24

Offline

 

#28 2009-08-09 21:28:51

tramwaj16

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-28
Posty: 11
Punktów :   

Re: Co nowego?

Słuchajcie mnie uważnie! Każdy opiekuje się tym, kim opiekował się na poprzednim obozie. Opiekunowie do Izy bez zmian, do Stasi bez zmian, do Danki i Ani Ziomek przydzielam Partycję, bo Sekuła nie jedzie. Bartek jak w ubiegłym roku zajmie się chłopakami, ja Zbyszkiem i Tomkiem, Marcin Chojnacki Sylwkiem i Robertem, a Marcin Kluza Szymonem. Do Marty - i to już było uzgadniane - Niuta i Beata. Jak widać, wszystko jasne, także uprasza się o nie robienie problemów :] Jeżeli chodzi o kwestię rozmieszczenia w pokojach to po pierwsze: jakie to ma znaczenie , a po drugie: ta kwestia nie jest dogadana jeszcze na 100%, ponieważ wchodzimy na styk, dlatego jest z rozmieszczeniem ciężko. Nowości będę podawał na bieżąco. W drugiej połowie tygodnia postaram się tutaj umieścić dokładną godzinę odjazdu.


Bim Bim Bim...Drryn

Offline

 
"Wszyscy jesteśmy stworzeni z tego samego materiału - naszych marzeń."

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.galaktyczny-football.pun.pl www.timik2.pun.pl www.realserwer.pun.pl www.naszeswinkimorskie.pun.pl www.mechanikaibudowamaszyn.pun.pl