Obuzki Wiara i Światło

Forum wspólnoty Obuzki z Krzeszowic

Ogłoszenie

Serdecznie witam na nowym forum wspólnoty Obuzki.
Zapraszam do owocnego dopisywania się.
Forum jest nowe i pewnie jeszcze wiele w nim brakuje ale mam nadzieję, że Wam się spodoba i przyda do wspólnych dyskusji ;)
Pozdrawiam
Siekiera

#1 2009-04-24 13:46:41

Hannah

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-24
Posty: 38
Punktów :   

Reforma

Ja uważam, że przydała by się drobna reforma Taka od wewnątrz wspólnoty... Polegająca może między innymi na skupieniu się tak naprawde  na celach wspólnoty. Taki mały sobór wspólnoty "OBUZKI". Lepiej udało, by nam się skupić na rzeczach ważnych ww wspólnocie. Bo nie wiem jak wy, ale ja ostatnio sądze, że zatraciliśmy tak naprawde poczucie po co tak naprawde przychodzimy w sobotę na te dwie godziny. No ale chyba wszędzie sięga jakiś kryzys. Jaka jest Wasza opinia?


" Kochać to oddać wszystko i oddać samą siebie "

"Pan umacnia kroki człowieka i w jego drodze ma upodobanie. A choćby upadł, to nie będzie leżał, bo rękę jego Pan podtrzymuje" Ps 37,23-24

Offline

 

#2 2009-04-24 22:46:48

Siekiera

Administrator

Skąd: Gdańsk/Nielepice
Zarejestrowany: 2009-02-27
Posty: 26
Punktów :   

Re: Reforma

Jak dobrze wiecie, nie ma nie w Krzeszowicach już prawie rok i nie wiem jak dokładnie teraz wyglądają wasze spotkania. Każda wspólnota przeżywa gorsze chwile ale najważniejsze aby umieć z nich wyciągać wnioski. Jeśli naprawdę uważacie, że dzieje się coś nie tak to według mnie powinniście faktycznie się spotkać i poważnie porozmawiać na temat Waszej działalności. Moim zdaniem nie trzeba od razu wszystkiego zmieniać i wywracać do góry nogami ale pomału a systematycznie poprawiać funkcjonowanie wspólnoty. W razie problemów służę pomocą ;-)


Siekiera

Offline

 

#3 2009-04-25 09:01:38

Hannah

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-24
Posty: 38
Punktów :   

Re: Reforma

Taaak dokładnie Myślę, że będzie dobrze Ja od dzisiaj mam zamiar popracować nad zmianą siebie... Bo, żeby zmienić świat, trzeba najpierw zacząć od siebie. Zobaczymy jak mi się uda a myślę, że niedługo skończy się ten kryzys i będzie wszystko dobrze Choć ten kryzys we wspólnocie wcale nie jest taki duży. Pare usterek naprawić i będzie dobrze. Zdaje sobie sprawe, że moje zachowania często nie są takie jak być powinny, dlatego przepraszam Was i postaram się poprawić, żeby Wam się ze mną dobrze żyło  A jeśli ktoś zobaczy, że robie coś źle to proszę mi to mówić, bo wtedy mam szanse poprawić moje wady Będzie dobrze, bo już jest!


" Kochać to oddać wszystko i oddać samą siebie "

"Pan umacnia kroki człowieka i w jego drodze ma upodobanie. A choćby upadł, to nie będzie leżał, bo rękę jego Pan podtrzymuje" Ps 37,23-24

Offline

 

#4 2009-04-25 10:58:56

gunia150

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-28
Posty: 11
Punktów :   

Re: Reforma

Kryzys jest ilościowy i jakościowy niestety też.
Coś mi się wydaje że dziś czeka nas paszczakowisko opieprzające xD

Offline

 

#5 2009-04-25 11:31:48

Hannah

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-24
Posty: 38
Punktów :   

Re: Reforma

To ja wezmę pieprz Bo jeszcze braknie a tak serio to coś mi się wydaje, że będzie łagodnie... Ale jak coś to pozwalam, możecie mnie opieprzyć


" Kochać to oddać wszystko i oddać samą siebie "

"Pan umacnia kroki człowieka i w jego drodze ma upodobanie. A choćby upadł, to nie będzie leżał, bo rękę jego Pan podtrzymuje" Ps 37,23-24

Offline

 

#6 2009-04-25 22:06:27

tramwaj16

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-28
Posty: 11
Punktów :   

Re: Reforma

No ale mimo wszystko nie było tak źle, prawda? Może czasem potrzeba nam jest upaść, aby się podnieść, wszak każdy jest tylko człowiekiem, błądzi, myli się, popełnia gafy i bywa bezmyślny. Nie warto się chyba do tego przywiązywać, zawsze jakoś będzie, byle tylko chcieć


Bim Bim Bim...Drryn

Offline

 

#7 2009-04-26 10:33:01

Hannah

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-24
Posty: 38
Punktów :   

Re: Reforma

Było bardzo dobrze Wszyscy wyżuciliśmy maski i otwarliśmy się na siebie. Naprawde byłam i jestem dalej pod wrażeniem To paszczakowisko przybliżyło nas wszystkich bardzo do siebie Choć nie było słodzeń Teraz czekają nas same piękne chwile


" Kochać to oddać wszystko i oddać samą siebie "

"Pan umacnia kroki człowieka i w jego drodze ma upodobanie. A choćby upadł, to nie będzie leżał, bo rękę jego Pan podtrzymuje" Ps 37,23-24

Offline

 

#8 2009-04-30 15:25:56

*pati*

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-01
Posty: 21
Punktów :   

Re: Reforma

Dokładnie... cieszę się, że odbyło się to spotkanie teraz jesteśmy bliżej i łatwiej nam będzie iść dalej. Zrozumieliśmy swoje błędy a to łatwe nie było, dlatego teraz będzie już z górki jestem dobrej myśli


"Ufność jest najprostszym i najskuteczniejszym sposobem na znalezienie największego skarbu, jakim jest miłosierna miłość Boga.
Być wierzącym to znaczy bezgranicznie ufać Bogu."

Offline

 

#9 2009-05-03 18:39:39

M-MK

Użytkownik

4540867
Skąd: Wola Filipowska
Zarejestrowany: 2009-03-01
Posty: 15
Punktów :   

Re: Reforma

No to czy paszczakowisko nas przyblirzyło do siebie to tak naprawde wyjdzie w praniu... Najważniejsze jest to,że każdy wie (tak przynajmniej myśle) o co w tym wszystkim chodziło i tak jak pięknie Ania napisała tutaj, a ktoś powiedział na spotkaniu (przepraszam nie pamietam kto) "Żeby zmienić świat, trzeba najpierw zacząć od siebie!" Mam cichą nadzieje,że będzie dobrze pod wieloma względamy i trzymam kciuki za Obuzki, za Was, za Siebie,a tak najprosciej ZA NAS!


"...Trzy bajki jeszcze raz,
Trzy bajki cały czas
Niech bestia śpi, gdy serce drży
W zimową noc niech nie wie nic Zły..."

Offline

 
"Wszyscy jesteśmy stworzeni z tego samego materiału - naszych marzeń."

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kings-of-hell.pun.pl www.rpggryf.pun.pl www.cesaroki.pun.pl www.stosunki.pun.pl www.gwiezdneszczury.pun.pl